Sposoby wysyłki, formy transportu

Towar wysyłany jest na terenie Polski kurierem   Inpost  , Pocztą Polską   lub za pośrednictwem Paczkomatów InPost 

Przy każdym produkcie podany jest status dostępności towaru stanowiący zarazem wyznacznik przewidywalnego czasu realizacji zamówienia. Czas realizacji zamówienia jest to czas, który upływa od przyjęcia zamówienia do realizacji do chwili wysłania zamówionych towarów ze Sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. Czas dostawy z kolei zależny jest od wybranej formy transportu: w przypadku Poczty Polskiej jest to 1-2 dni roboczych, w przypadku firmy kurierskiej jest to następny dzień roboczy po wyjściu paczki z magazynu.
W przypadku płatności przelewem, termin realizacji zamówienia wydłuża się o czas zaksięgowania przelewu na naszym koncie.
Uwaga : czas realizacji i dostawy zamówień nie obejmuje sobót, niedziel oraz dni świątecznych.

Sklep zastrzega możliwość wydłużenia terminu realizacji zamówienia

Opłaty za wysyłkę obejmuje koszty wysyłki i pakowania.

Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilku produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu, gdyż są one doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony, a paczka oklejona jest firmową taśmą z naszym logo. Przy otrzymaniu przesyłki prosimy o sprawdzenie , czy nie została ona naruszona podczas transportu.

Stan realizacji zamówienia i przesyłki

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

 

 


© 2012 - 2024 copyright: avesti.pl
projekt i wykonanie: xirshop.pl