Bezpieczne płatności

W Sklepie istnieje możliwość wyboru spośród 4 wariantów rozliczenia transakcji

1. Rozliczenia transakcji KARTĄ KREDYTOWĄ i e-PRZELEWEM (przelew elektroniczny) przeprowadzane są za pośrednictwem systemu płatności TRANSFERUJ.PL zapewniającego najwyższy poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.
Komunikacja z serwerami systemu jest szyfrowana najwyższej jakości certyfikatem Premium SSL EV wystawionym przez renomowane i zaufane Powszechne Centrum Certyfikacji – CERTUM.
CERTUM PCC to największy polski urząd certyfikacyjny, wpisany pod nr 1 w rejestrze kwalifikowanych podmiotów świadczących usługi certyfikacyjne w Polsce. CERTUM jest pierwszym urzędem w Europie Środkowej (i jednym z pierwszych 15 na całym świecie), który zdobył certyfikat WebTrust
Dzięki takiemu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony z mają wówczas absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem.
Wszystkie przeprowadzane transakcje są na bieżąco monitorowane poprzez wyspecjalizowany dział bezpieczeństwa.

Więcej na www.transferuj.pl 

Wybór tej formy płatności wymaga opłacenia zamówienia w końcowym procesie składania zamówienia w Sklepie. O statusie platności zarówno Klient jak i Sklep informowany jest w ciągu kilku minut co maksymalnie skraca czas oczekiwania na realizację zamówienia. Realizacja zamówienia odbywa się od chwili autoryzacji wpłaty w systemie TRANSFERUJ.PL    Zapłać szybko i wygodnie przez Transferuj.pl

2.Rozliczenie transakcji PRZELEW ZWYKŁY: wybór tej formy płatności pozwala na realizację zapłaty w dowolnym terminie, nie przekraczającym 14 dni od daty złożenia zamówienia. Realizacja zamówienia odbywa się po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmowym Sklepu (przysłanie potwierdzenia wpłaty nie jest przez nas uznawane). Wpłaty należy dokonywać na konto:

ING Bank Śląski S.A.

AVESTI Beata Wnuk

ul. Baśniowa 84 42-480 Poręba

W tytule płatności proszę podać : imię, nazwisko, numer zamówienia. Dane te są niezbędne do zrealizowania zamówienia.

3.Rozliczenie transakcji PRZY ODBIORZE: opłata za zamówienie dokonywana jest przy odbiorze przesyłki. Pieniądze przekazuje się kurierowi. Przy wyborze tej formy przesyłki zamówienie realizowane jest w chwili odebrania zamówienia przez pracownika Sklepu.

4. ODBIÓR OSOBISTY jest możliwy TYLKO  po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem Sklepu.


© 2012 - 2024 copyright: avesti.pl
projekt i wykonanie: xirshop.pl