Witajcie w naszym magicznym sklepie internetowym, gdzie twoje marzenia o perfekcyjnych butach czy torebkach stają się rzeczywistością!

Zanurz się w oceanie różnorodnych stylów, kształtów i kolorów. Od klasycznych eleganckich fasonów, przez sportową wygodę, po niepowtarzalne wzory – mamy dla Ciebie buty na każdą okazję i na każdy nastrój oraz torebki, portfele.

Czym nasz sklep się wyróżnia?  Trendy, które biją rekordy - Nasi eksperci w modzie śledzą najnowsze trendy i wybierają fasony, które są na topie. U nas zawsze wybierzesz najgorętsze modele sezonu!  Różnorodność, która zachwyca - Wspieramy Twój unikalny styl! Oferujemy szeroki wybór butów, torebek i portfeli abyś mógł wyrazić siebie i wyróżnić się z tłumu.  
Dostawa bez stresu - Twoje nowe buty są tylko kilka kliknięć od Ciebie! Szybka i bezproblemowa dostawa sprawia, że możesz cieszyć się nimi jeszcze szybciej.
Jakość, na którą możesz liczyć - Stawiamy na jakość, aby Twoje buty czy torebki były nie tylko piękne, ale także wygodne i trwałe. 

Dołącz do naszej modowej społeczności!

www.facebook.com/avestipl

www.instagram.com/avesti.pl/

Sklep jest prowadzony przez firmę

aVesti Beata Wnuk ul. Baśniowa 84 42-480 Poręba
Nip. 649-210-03-18 Regon 243071078

tel. : +48 608 373 725
e-mail: sklep@avesti.pl

Konto bankowe:

ING Bank Śląski S.A.

 

Jeżeli chcesz zobaczyć opinie o nas w serwisie Allegro.pl kliknij TUTAJ

 

Możesz zeskanować ten kod telefonem i zapisać naszą wizytówkę.

 


© 2012 - 2024 copyright: avesti.pl
projekt i wykonanie: xirshop.pl